Bruce Dickinson představí v Praze svou autobiografii

Bruce Dickinson představí v Praze svou autobiografii

Bruce Dickinson, zpěvák legendárních IRON MAIDEN, se českému publiku poprvé ukáže v netradiční roli - v rámci večera mluveného slova představí 25.10.2019 v Praze svou autobiografii "What Does this Button Do?". A bude odpovídat i na dotazy z publika. 

Bruce Dickinson je považován za jednoho z největších zpěváků heavymetalového světa. Kromě desetiletí strávených s IRON MAIDEN, prožil také mimořádný život mimo koncertní pódia.
 
V roce 2017 mu vyšla publikace "What Does this Button Do?", která je jeho autobiografií a kterou podpořil na několika veřejných čteních a diskuzích s publikem v divadlech ve Velké Británii.
"An Evening with Bruce Dickinson" se od té doby vyvinul v plnohodnotnou one-man show podobnou vystoupení stand-up komiků, která trvá déle než dvě hodiny a která sklízí úspěchy po celém světě.

Večer, který je rozdělen na dvě části, představí Bruce v humorném, často satirickém pohledu na jeho pestrou a dobrodružnou uměleckou dráhu. Přináší přesvědčivé příběhy v jedinečném anarchickém stylu, které jsou doplněny fotografiemi a nejrůznějšími anekdotami.
Druhá polovina večera je věnována výhradně otázkám a odpovědím, kde se podivné, upřímné a často zcela bláznivé otázky fanoušků řeší s naprosto improvizovanými - a vždy brilantně pohotovými - odpověďmi od Bruce, což činí z tohoto večera velmi zábavný zážitek. 
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a staňte se svědky vyprávění jedné z nejzajímavějších ikon na světě, a to v intimním prostředí.

Bruce Dickinson se poprvé se svou show představí v Česku 25.10.2019 v malém sále pražského O2 universum.
Představení je celé v anglickém jazyce.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketmaster.
Ceny vstupenek: 990 - 1590 Kč.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: LiveNation CZ.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021