BRUTAL ASSAULT 2017 potvrdzuje prvú várku kapiel

BRUTAL ASSAULT 2017 potvrdzuje prvú várku kapiel

První velká várka potvrzených kapel na BRUTAL ASSAULT 22 je tady!
Začneme kapelami, které vloni čertužel musely svá vystoupení na poslední chvíli zrušit, ale přijedou pro vás zahrát letos: ELECTRIC WIZARD, NILE a TERROR. Zatímco ELECTRIC WIZARD představují to nejlepší z drogově laděného sabbathovského doom metalu, NILE svým egyptologickým pojetím pomohli na přelomu milénia nalít novou energii do vyčerpávajícího se technical death metalu a TERROR jsou léty prověřenou HC stálicí.

Ani další kapely z této várky nepotřebují příliš představovat; AUGUST BURNS RED přivezou našlapaný metalcore, AMORPHIS svůj alternativní pohled na melodic death metal, GADGET sypající švédský grindcore a MAYHEM, kteří zahrají speciální set k legendárnímu debutnímu CD "De Mysteriis Dom Sathanas".
Dále se na náš festival po mnoha letech vracejí MORBID ANGEL, jejichž výkony v nové sestavě opět se Stevem Tuckerem očekává celý metalový svět.

NERVOSA představuje dívčí thrash plný brazilské zběsilosti a stejnému žánru holdují také SACRED REICH, kteří sice nepatřili do velké čtyřky, ale jsou thrashovou klasikou pro znalce žánru. Další na seznamu, SWANS, jsou kapela, která se musí zažít. Avantgardní uskupení vedené charismatickým Michaelem Girou se po vydání aktuální desky chystá na poslední turné v současné sestavě, která posledních sedm let přinášela kapele největší úspěch a plodnost v její historii.
Poslední na tomto seznamu jsou TRIVIUM, jedna z mnoha mladých kapel kombinujících thrash s moderním pojetím metalu a nutno říci, že jsou také kapelou, která to s touto kombinací dotáhla nejdál.

Nejlevnější vstupenky aktuálně za 1 900 Kč / 70,3 €.
Kompletný line-up, vstupenky a další informace jsou dostupné na Brutal Assault webu. Navštivte aj FB profil festivalu a zakliknite se na oficiálním FB eventu.

Na záver si pozrite After Movie z posledného Brutalu.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie