Brutal Assault 22 potvrdzuje TIAMAT i DEVIN TOWNSEND Project

Brutal Assault 22 potvrdzuje TIAMAT i DEVIN TOWNSEND Project

Když se před sedmi lety otevřela nebesa a pódium i fanoušci byli celý set Devina Townsenda nemilosrdně bičování provazy deště, publikum vytrvalo a nadšená kapela předvedla fenomenální výkon. Spolu tak vytvořili naprosto nezapomenutelný zážitek a vrchol celého ročníku. A letos se DEVIN TOWNSEND Project opět vrací, aby na Brutal Asault 2017 přidal další z nezapomenutelných koncertů.

Švédští TIAMAT přivezou jeden z pilířů atmosferického gothic/doom metalu, poprvé v historii budete mít příložitost zažít ultimátní festivalovou show postavenou na kompletním albu "Wildhoney".
WALLS OF JERICHO, stejně jako jejich frontmanka Candace Kucsulain, by měli být v pomyslném metalovém slovníku uvedeni jako příklad u hesla energická show. Pokud si libujete v nespoutané síle prýštící z aparátů a muzikantů, jejich koncert byste rozhodně neměli minout!
Na druhou stranu Finové SWALLOW THE SUN jsou se svým zádumčivým death/doomem, jaký se hraje jedině ve Finsku, obrácenou stranou metalové mince.

GOD IS AN ASTRONAUT jsou další z kapel, jež se na pódia BA vrací po několika letech a po výjimečném úspěchu své poslední show a my jsme jenom rádi, jak otevřeným publikem fanoušci našeho festivalu jsou a že přivítají i post-rockové kapely jako právě GIAA.
Rozhodně pro vás ale chystáme i kapely, které hrají tak našlapanou muziku, že by uspěly na absolutně jakémkoliv metalovém festivalu a příkladem takové kapely budiž THE CROWN ze Švédska, se svým melodickým death thrashem.

Francouzský hardcore punk BIRDS IN ROW se pyšní spoluprací s labelem Deathwish inc, což všem zainteresovaným napovídá, jaký přístup tahle parta volí. Jsme také velmi rádi, že můžeme na soupisce přivítat klenot přemýšlivého a disharmonického death metalu, který byl ukován ohněm i ledem - řeč je o islandských ZHRINE.
A na závěr potěšíme i fanoušky moderního přístupu k věci s OCEANS ATE ALASKA a fanoušky HC s devadesátkovým hardcore punkem z Longu Islandu, VISIONS OF DISORDER.

22. ročník prestižní metalové přehlídky Brutal Assault se odehraje 9.-12. augusta 2017 v areálu barokní pevnosti Josefov u Jaroměře. Více info na festivalovém webu.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021