Brutal Assault 22 zverejnil hracie časy

Brutal Assault 22 zverejnil hracie časy

Obscure Promotion zveřejnili rozpis kapel na Brutal Assault 2017, stačí sa pokochat a těšit se!

Nyní ke změnám v sestavě; tu bohužel opouští AEON, za které jsme ovšem obratem našli adekvátní náhradu v podobě HOUR OF PENANCE. To stejné čertužel platí pro PROTECTOR, kteří byli nahrazeni dánskými ARTILLERY. Ti budou na BA hrát v jejich 35 leté historii vůbec poprvé a zároveň můžeme potvrdit, že PROTECTOR budou mezi prvními potvrzenými kapelami pro příští ročník.
Velmi nepříjemná zpráva přišla z tábora MORBID ANGEL, kteří kvůli problémům s cestovními pasy zrušili celé evropské turné a WALLS OF JERICHO, kteří mají problémy s bubeníkem. Adekvátní náhradu jse našli v podobě anglických veteránů CARCASS. Poslední last-minute změnou v sestavě je vypadnutí SOEN a zároveň přírůstek v podobě portlandských black metalistů UADA.

Nakonec máme dobrou zprávu pro ty nedočkavce, kteří to hodlají v Josefově roztočit již v úterý osmého. Poblíž odbavovacích stanů před hlavním vstupem bude na Red Bull Tour Bus stage probíhat oficiální warm-up party za účasti kapel HENTAI CORPORATION, LOCOMOTIVE, ČAD, MORKHIMMEL, HUMAN HUMUS, které vystoupé v tomto pořadí. Začínat se bude v 18:00 s koncem naplánovaným na 23:00.
A samotný festival se odehraje 9.-12. augusta 2017.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021