Brutal Assault 24 potvrdzuje DEICIDE

Brutal Assault 24 potvrdzuje DEICIDE

Máte rádi death metal v tom nejryzejším provedení? Tak to budete nadšeni z pozvání jedné z nejkontroverznějších kapel, DEICIDE, kteří k nám přijíždí představit svojí novou desku "Overtures of Blasphemy" a spolu s ním zdecimovat Brutal Assault 2019, Josefov a rozdrtit vaše hlavy!
Mluvíme-li o blasfémii a ďáblu, v druhém rukávu máme DIABLO SWING ORCHESTRA, kteří se svým lahodným mixem různých žánrů potěší nejen skalní příznivce avantgardního metalu.

Po nadšených ovacích z posledního vystoupení, se vrací i lesní víla a black/post-metalová diva MYRKUR, vytrhnout trn všem skeptikům. Zároveň její návrat budiž omluvou za její přerušené vystoupení z tohoto roku.
WINHAND jsou psychedelický kvartet z Virginie a jedna z nejzajímavějších kapel na současné sabbaťácké scéně. Hudebně prezentují nakažlivý skladatelský cit zabalený ve svůdné atmosféře, tajemném vazbení kytar, psychedelii a s porcí éterických vokálů Dorthie Cottrell.

To MIDNIGHT z Ohia přistupují k metalu z druhé stránky, ze špinavých zaplivaných koutů fantazie zvrhlíka. Jejich infekční špinavých rock’n’roll s příchutí první vlny black metalu let osmdesátých bude konečně dominovat metalovým masám na BA! You Can't Stop Steel!
Finále bude patřit černým hordám, jež se můžou těšit na návrat tolik specifického bezútěšného, pochmurného a nihilistického black metalu, který hraje jenom MGŁA. Těšit se můžete nejenom na koncert dost možná nejsehranější kapely v žánru, ale taky na nadcházející album.

A svůj debut si v hodině svojí smrti na BA odvedou také NECROS CHRISTOS, kteří se na svém finálním albu "Domedon Doxomedon" staví zcela proti zeitgeistu současné hard & heavy scény a zdi naší milované pevnosti naplní proudy ponurých tónů zmaru, smrti a ničení, jež se nepodobají ničemu jinému.
OF MICE & MEN - to je mix silných rockových melodií připomínající zlatou éru hard rocku s dokonale zapamatovatelnými propěvky a mladistvím elánem těchto amerických hvězd zajišťuje sakra silnou směsici moderního metalcoru přesně dělaného pro festivalové návštěvníky.
Pokud prahnete po přímém a agresivním mladém hardcoru, který uctívá vše klasické, potom hledejte u LIONHEART, kteří momentálně obrážejí pódia se svojí novinkou "Welcome to The West Coast Pt.II".

Nynější sestava kapel pro Brutal Assault 24 vypadá takto:
A PALE HORSE NAMED DEATH, AGNOSTIC FRONT, ANAAL NATHRAKH, ANATHEMA, COUNTING HOURS, CYTOTOXIN, DEICIDE, DESTRUCTION, DIABLO SWING ORCHESTRA, EKTOMORF, GUTALAX, HEILUNG, HIGHER POWER, HYPOCRISY, IMMOLATION, JINJER, JUNGLE ROT, KRISIUN, LIONHEART, MESHUGGAH, MGŁA, MIDNIGHT, MYRKUR, NAPALM DEATH, NECROS CHRISTOS, OF MICE & MEN, OCEANS OF SLUMBER, PERFECITIZEN, RAISED FIST, ROTTING CHRIST, SHAPE OF DESPAIR, SAOR, TANKARD, TESTAMENT, UNFATHOMABLE RUINATION, VARGRAV, WINDHAND, WOLFBRIGADE a WOE UNTO ME.
To všechno 7.-10. srpna (augusta) 2019 v Pevnosti Josefov.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021