Brutal Assault 26 potvrzuje IN FLAMES

Brutal Assault 26 potvrzuje IN FLAMES

Třetí, tentokrát koncepční update kapel pro Brutal Assault 26 nese podtitul „melodické vlny“ a přináší jednoho z headlinerů festivalu. Tím je švédská ikona IN FLAMES, která do sebe na novém albu "Foregone" spojuje ty největší přednosti jejich přelomových alb s ostříleným písničkářstvím jejich postmoderní éry.

Jedinečný naturel a estetiku severské přírody hudebně přiblíží norští BORKNAGAR a Fini WOLFHEART. Prvně jmenovaní na Brutalu nehráli 10 let a mají lví podíl na rozvinutí severského black metalu do dalších směrů, druzí škatulku melodického death metalu zahalují do syrovosti, chladu a dravosti.
To OMNIUM GATHERUM, personálně spříznění s Insomnium, jsou pro finské kapely melodicky typičtější, ale nebojí se šlápnout na plyn nebo přidání progresivní pasáže.

Skandinávský kvartet o další rozměr pohledu na melodiku obohacují BE'LAKOR z Austrálie. Tato pětice se svým impozantním hudebním spektrem nabízí hudbu plnou emocí, detailů, aranží a nálad, které s každým dalším poslechem odhaluje víc a víc.


Tohle a mnohem více zahraje 9.-12. 8. 2023 v Pevnosti Josefov.
Předprodej vstupenek je dostupný na festivalovém webu.

Sledujte další tiskové zprávy, nové kapely přidáme už příští týden.
Více informací najdete také na FB události.


Dosud potvrzené kapely:
ANTHRAX, Archspire, BE'LAKOR, Beartooth, Benediction, Biohazard, Borknagar, DEICIDE, Dying Fetus, Fit For An Autopsy, Gatecreeper, HYPOCRISY, I Am MORBID, IN FLAMES, Marduk, NAPALM DEATH, Nile, Omnium Gatherum, SEPULTURA, Signs Of The Swarm, Suicidal Angels, TerrorTRIVIUM, Within Destruction, Wolfheart


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie