Brutal Assault 26 potvrzuje IN FLAMES

Brutal Assault 26 potvrzuje IN FLAMES

Třetí, tentokrát koncepční update kapel pro Brutal Assault 26 nese podtitul „melodické vlny“ a přináší jednoho z headlinerů festivalu. Tím je švédská ikona IN FLAMES, která do sebe na novém albu "Foregone" spojuje ty největší přednosti jejich přelomových alb s ostříleným písničkářstvím jejich postmoderní éry.

Jedinečný naturel a estetiku severské přírody hudebně přiblíží norští BORKNAGAR a Fini WOLFHEART. Prvně jmenovaní na Brutalu nehráli 10 let a mají lví podíl na rozvinutí severského black metalu do dalších směrů, druzí škatulku melodického death metalu zahalují do syrovosti, chladu a dravosti.
To OMNIUM GATHERUM, personálně spříznění s Insomnium, jsou pro finské kapely melodicky typičtější, ale nebojí se šlápnout na plyn nebo přidání progresivní pasáže.

Skandinávský kvartet o další rozměr pohledu na melodiku obohacují BE'LAKOR z Austrálie. Tato pětice se svým impozantním hudebním spektrem nabízí hudbu plnou emocí, detailů, aranží a nálad, které s každým dalším poslechem odhaluje víc a víc.


Tohle a mnohem více zahraje 9.-12. 8. 2023 v Pevnosti Josefov.
Předprodej vstupenek je dostupný na festivalovém webu.

Sledujte další tiskové zprávy, nové kapely přidáme už příští týden.
Více informací najdete také na FB události.


Dosud potvrzené kapely:
ANTHRAX, Archspire, BE'LAKOR, Beartooth, Benediction, Biohazard, Borknagar, DEICIDE, Dying Fetus, Fit For An Autopsy, Gatecreeper, HYPOCRISY, I Am MORBID, IN FLAMES, Marduk, NAPALM DEATH, Nile, Omnium Gatherum, SEPULTURA, Signs Of The Swarm, Suicidal Angels, TerrorTRIVIUM, Within Destruction, Wolfheart


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

SLAYER sú späť!!!
novinka
21. februára 2024
BRODEQUIN vydajú nový album po 20 rokoch
novinka
15. februára 2024
DEICIDE zverejnili ďalšiu skladbu
novinka
15. februára 2024
Nový MERCYFUL FATE možno na budúci rok
novinka
12. februára 2024