BRUTAL ASSAULT 27 hlásí první kapely

BRUTAL ASSAULT 27 hlásí první kapely

Před týdnem pořadatelé Brutal Assaultu oznámili první jména na nadcházející 27. ročník, který se bude konat v termínu 7.-10. 8. 2024. Současně s oznámením prvních kapel (mezi nimiž už se objevují některá zásadní jména line-upu, např. ARCHITECTS, BEHEMOTH či EMPEROR), byl spuštěn i předprodej festivalu.


A fanoušci vzali vstupenky útokem, takže Brutal Assault už po dvou hodinách s pokorou a poděkováním hlásil vyprodání první edice. Ta následující je na 4-denní festival (od r. 2007 tradičně konaný v historické pevnosti Josefov) v prodeji a je platná do konce roku nebo do vyprodání festivalu.

A kdo se mezi prvními jmény v line-upu objevuje?
Britské metalcore ikony ARCHITECTS, polští rebelové BEHEMOTH, po 11 letech do Čech se navrátivší americké metalcore hvězdy MOTIONLESS IN WHITE, císařové temného kovu EMPEROR a nesmrtelným Death vzdávající hold LEFT TO DIE s jejich bývalými členy vč. basisty Obituary.
Ale také jedna z nejrychleji rostoucích kapel alternativní rockové scény posledních let – belgické trio BRUTUS, extrémní thrasheři LEGION OF THE DAMNED, nestydatě agresivní deathcoristé BODYSNATCHER a psychedeličtí sludgeři UFOMAMMUT z Itálie.

Tohle a mnohem více zažijete 7.-10. 8. 2024 v Pevnosti Josefov.
Předprodej vstupenek běží na festivalovém webu.
Více informací najdete na FB události.V dalším odhalování line-upu Brutal Assault 2024 budeme pokračovat. Vy mezitím nasajte jeho atmosféru v netradičně pojatém pofestivalovém minifilmu, který dokumentární formou skrze výpovědi fanoušků reflektuje aktuální stav na metalové scéně.


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky