BRUTAL ASSAULT 27 hlásí velké návraty

BRUTAL ASSAULT 27 hlásí velké návraty

Máme tady druhé doplnění line-upu pro Brutal Assault 27.
Trvalo to celou dekádu, ale line-up festivalu konečně vítá jednu z klíčových kapel pro gothic/doom metal, smuteční krále MY DYING BRIDE. Ještě o rok déle to do Josefova dalo zabrat švédským veteránům VOMITORY, kteří po 12 letech mají na kontě i nové album.

Mezi zdivo pevnosti se též vrátí grindcoristé TERRORIZER, kteří v létě budou přehrávat "World Downfall", jednu z nejkultovnějších desek žánru, a to s Davidem Vincentem a Pete Sandovalem.
Dále se mezi zdivo pevnosti z 18. století vrací progresivní Ukrajinci JINJER s frontwoman Tetjanou, post-rockoví instrumentalisté GOD IS AN ASTRONAUT a esenciální deathmetalisté INCANTATION, jejichž hudba v posledních letech velkou měrou inspiruje obrodu old-school deathu.

Ale dost návratů; polovinu bohaté sestavy festivalu tvoří premiérová vystoupení. Ty v aktuálním přírůstku připadnou na Američany NECROT, kteří na povrch vykopávají to, co je na death metalu bavilo v 90. letech, a progresáci BORN OF OSIRIS, jež přispěli k potechničtění a zprogresivnění metalcoru a jeho přerodu v deathcore.

Další potvrzené kapely:
ARCHITECTS, BEHEMOTH, Brutus, EMPEROR, Left To Die, Legion Of The Damned, MOTIONLESS IN WHITE, Ufomammut

Tohle a mnohem více zažijete 7.-10. 8. 2024 v Pevnosti Josefov.
Předprodej vstupenek běží na festivalovém webu.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie