Brutal Assault hlásí 14 nových kapel včetně SATYRICON

Brutal Assault hlásí 14 nových kapel včetně SATYRICON

Pět let nevystupovali živě, v pevnosti Josefov se neukázali od r. 2016. Vždy razili svou vlastní, jedinečnou cestu za dosud nevyjádřeným. A jelikož na květen 2024 mají naplánované nové album, je jasné, že je na Brutal Assault 27 musíme mít. Norská ikona SATYRICON po 8 letech v pevnosti!

Line-up na aktuálně 31 potvrzených kapel pro Brutal rozšiřuje další třináctka nových kapel. Mezi nejočekávanější vystoupení bude určitě patřit návrat The BLACK DAHLIA MURDER v sestavě bez zesnulého Trevora Strnada. Fanoušky death metalu by měl potěšit i návrat klasiků BROKEN HOPE, slamujících PARTY CANNON nebo old-schoolových SKELETAL REMAINS, LIK a SNĚŤ.

Po 10 letech se do Josefova vrátí deathcore sextet WHITECHAPEL, metalcorové puristy potěší DARKEST HOUR, kteří v polovině 90. let stál – např. spolu s Lamb of God - u obrody amerického metalu.
Extrémní MENTAL CRUELTY naopak pevnost rozezní symfonicky laděným blackened deathcorem, zatímco GUILT TRIP mixem metalu a hardcoru.

Poslední trojicí kapel v updatu jsou slovenští „crusteři“ ČAD, speed/heavy/thrash předáci EVIL INVADERS a pagan blackoví KAMPFAR s výročním setem ke svým třicátinám.


Další potvrzené kapely:
ARCHITECTS, BEHEMOTH, Born Of Osiris, Brutus, EMPEROR, God Is An Astronaut, Incantation, JINJER, Left To Die, Legion Of The Damned, MOTIONLESS IN WHITE, MY DYING BRIDE, Necrot, TERRORIZER, Ufomammut, Vomitory

Brutal Assault zažijete 7.-10. 8. 2024 v Pevnosti Josefov a vystoupí na něm na 130 kapel z celého světa.
Předprodej vstupenek běží na festivalovém webu.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: Pavel Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky