Brutal Assault s novou grafikou a ďalšími kapelami

Brutal Assault s novou grafikou a ďalšími kapelami

Metalový festival Brutal Assault po letech změnil grafiku a představuje další potvrzené kapely. Těšit se můžeme napr. na HATEBREED, lahůdkou bude i koncert WINTERSUN.

Soupiska letošního Brutal Assault 22 se na četná přání fanoušků rozrůstá o kapely, které mají blízko k hardcore scéně. HATEBREED tak opět nadiktují svůj metalizovaný hardcore. Na festival se vracejí také the DILLINGER ESCAPE PLAN, pro něž to bude jeden z posledních koncertů vůbec.
Ke služebně nejstarším kapelám festivalu budou rozhodně patřit legendární OVERKILL, kteří nenechají nikoho na pochybách, že jim to thrashuje stejně jako v roce 1985. Na světě není moc kapel, které sklízí nemalý obdiv fanoušků a přesto téměř nekoncertují. Proto je našim zvláštním potěšením, že vám můžeme přivést jednu z velmi vzácných koncertních show WINTERSUN!

Debutanty na pódiích našeho festivalu budou belgičtí OATHBREAKER, kteří oscilují mezi post-hardcorem a post-(black) metalem, stejně jako australští deathcoristé AVERSION CROWN.
Neuvěřitelnou koncertní energií překypuje jak texaský crossover thrash POWER TRIP, tak jedna z nejšílenějších mathcorových kapel po přelomu milénia the NUMBER TWELVE LOOKS LIKE YOU. Posledními dvěma přírůstky do sestavy jsou vikingové z Bergenu, HELHEIM a nekompromisní špinavý thrashující sludgový grindcore KING PARROT z Austrálie.

V neposlední řadě bychom bychom rádi oznámili, že festival Brutal Assault dostal po letech zbrusu novou grafiku. Rádi bychom vás pozvali do nově otevřené sekce webu.

22. ročník prestižní metalové přehlídky Brutal Assault se odehraje 9.-12. augusta 2017 v areálu barokní pevnosti Josefov u Jaroměře. Více info na festivalovém webu.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021