Časový plán Funeral Imperial Feast

Časový plán Funeral Imperial Feast

Úvodní edice klubového mini-festivalu Funeral Imperial Feast zažehne svíce u čerstvě obsazeného katafalku. V sobotný večer 1. 4. 2023 se Praha stane středobodem pohřebního dění lemovaného slzami, bolestí a zádumčivou melancholií.


Funeral Imperial Feast přivítá legendu atmosférického funeral doomu, hudebníka a spisovatele Kostase Panagiotou s jeho PANTHEÏST. Kapela z britského Cardiffu se profiluje svébytnou filozofickou formou zhoubné virtuozity a právem je řazena mezi průkopníky stylu.

Premiérové vystoupení si u nás v rámci festivalu odbude německý smuteční kult FROWNING. Fatální truchlohra v propastně bolestném kabátku rozpláče i největší tvrďáky.

ET MORIEMUR si právem říká o titul jednoho z předních domácích spolků. Ve svém umění rozprostírá impozantní paletu tísnivě naléhavých pocitů v nejlepší tradici evropského atmo-doom metalu.
GOSPEL OF THE FUTURE svím sludge/doomem aspirují na hybatele znepokojivě silného zemětřesení jež meteorologické stanice zaznamenají ten večer na pomezí Žižkova a Vysočan.

Takříkajíc přímo z ostatků vsáklých do rakevního dna je nasbíraná kytice písní ve znamení námelové otravy mladého pražského death/doom uskupení NÁMÖL.
A druhou venkovní stage otevře dvojice BORNE BY TEMPEST.


To všechno již 1. 4. 2023 v Praze - Modrá Vopice.
Vstupenky jsou v předprodeji na webu pořadatele. Událost je počtem osob limitovaná.
Více informací najdete na FB události.

Časový plán:
16:30 - 17:00 →  BORNE BY TEMPEST
17:30 - 18:10 →  NÁMÖL
18:40 - 19:30 →  GOSPEL OF THE FUTURE
20:00 - 20:50 →  ET MORIEMUR
21:20 - 22:30 →  FROWNING (DE)
23:00 - 00:15 →  PANTHEÏST (UK)


Zdroj: Khaaoscope Musick, Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie