CRANIOTOMY hľadajú speváka!

CRANIOTOMY hľadajú speváka!

Brutal deathmetalovú stálicu z Hlohovca CRANIOTOMY opustil ich dlhoročný spevák Pygo a zároveň kapela hľadá nového speváka! Kapela zverejnila nasledovné vyjadrenie na svojej Facebook stránke:

Pre všetkých našich fans máme žial zlé správy z tábora Craniotomy. Verte ťažko sa to aj píše,nieto ešte vníma racionálnym mozgom. Takmer po18 rokoch hrania, cestovania, prejazdených tisícov kilometroch, vypitých hektolitroch drinkov a odohratých stovky koncertov opúšta našu brutálnu bandu spevák Pygo. Jeho dalšie pracovné aktivity sa nedajú sklbiť s našimi hudobnými aktivitam a zostava nám iba poďakovať mu za všetko, čo za tie roky pre kapelu spravil a želáme mu veľa uspechov v novej práci.

Touto cestou teraz hladáme nového speváka, ktorý by pokračoval v našej spoločnej hudobnej práci a bol plnohodnotným mäsiarom v našej smečke. Dakujeme za zdieľanie tejto právy a dúfame,že naši fans na nas nezanevrú a budú nás dalej podporovať tak ako doteraz. Nič sa nedá robiť, život ide dalej a ako vraví klasik "Show must go on". Stay Sick and Brutal...

 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky