DECULTIVATE dokončují split LP

DECULTIVATE dokončují split LP

Rok od vydání debutu "Milovat" chystají pražští DECULTIVATE novou nahrávku. Další porce špinavého hardcoru v duchu Cursed nebo Baptists říznutého skandinávským crustem vyjde jako limitované split LP se spřízněnou izraelskou kapelou ÖSTRA TORN. Kapela tentokrát nahrávala v Dödsmord Studio na pražském Smíchově.

Chystaná pětice skladeb potvrzuje novou sestavu DECULTIVATE. Kapela se v nedávné době rozrostla o baskytaristu Ondru Helara (mj. ESAZLESA). Novým zpěvákem je od konce loňského roku Zdeněk (GEDALE, Klinger, ex-Argonaut).
„Na debutu "Milovat" nazpíval guest vokál v poslední písni. Takže s námi byl vlastně už od první desky. Ačkoliv je Zdeněk primárně bubeník, po odchodu bývalého zpěváka Radima nám přišlo logické oslovit právě jeho,“ komentuje kapela.

V nejbližších měsících čeká kapelu řada koncertů a festivalů. Zatím jako jediné české jméno figurují v sestavě letošního ročníku Brutal Assault. Jedním z mála chystaných koncertů v Praze bude support amerických FULL OF HELL a The Body v Modré Vopici. V průběhu léta se kapela vydá mimo jiné do Francie, Švýcarska, Norska nebo Dánska.

DECULTIVATE si můžete poslechnut na jejich Bandcampu.
A jejich kontakt: decultivate@gmail.com.


Zdroj: Radek / DECULTIVATE

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021