DEVIN TOWNSEND udržuje fanouškům morálku

DEVIN TOWNSEND udržuje fanouškům morálku

Mistr skladatel DEVIN TOWNSEND se rozhodl podpořit dnešní nelehkou celosvětovou atmosféru a alespoň trochu vrátit fanouškům nejen investovanou energii, čas a peníze, které mu v posledních letech pomohly rozjet, nahrát a samozřejmě i koncertovat s novým sólovým albem "Empath". Devin je jedním z umělců, které letošní omezení výrazně zasáhl. První řada koncertů byla zrušena, jestli budou zrušeny i letní festivaly, to je prozatím ve hvězdách. I on ovšem uvažuje prozíravě a protože nejde pouze o jeho čas a peníze, ale také o čas a výdělek hostujících nasmlouvaných umělců a technického týmu, který zajišťuje chod a realizaci celé tour od A do Z, bylo třeba se rozhodnout, čím tuto časovou mezeru vyplnit a kam směřovat své pracovní snahy. Mimo to ovšem dospěl k rozhodnutí, že je třeba lidem poděkovat za velkou podporu, zvedat fanouškům morálku a posílat do světa pravidelnou dávku endorfinů a podněty k relaxaci, abychom si udrželi zdravý rozum.

​Termín "zdravý rozum" v případě Devinovy tvorby je tak trochu zavádějící, ale Devina buď můžete milovat, nebo nenávidět - stranu si vyberte sami. My si vybrali stranu, kterou vede Vševědoucí a Vesmír opanují Ziltoid - mimozemský pravicový politik a diktátor planety Země, rytmický usurpátor a milovník kávy, aka loutka Devina Townsenda. Na planetě Zemi jsme totiž opět zachytili signály z kanálu ZTv - veřejného mezicivilizačního vysílání zábavního charakteru, které vede sám velký Ziltoid. Připravte si pro něj to nejlepší kafe, které máte doma ve svých nashromážděných zásobách a můžete začít sledovat!Přiznejme si, někdy i jednoduchá zábava pomůže uvolnit napruženou mysl více, než duchaplný dokument s hodnotnou informační náplní a myšlenkovým přesahem. A tak Devinovi gratulujeme k tomu, že nenechává své fanoušky na holičkách a dokázal rychle zmobilizovat své síly, um a typický humor. ZTv nám bude i nadále servírovat nové a nové střípky, které nás pobaví a dobijí nám baterky. Nudit se určitě nebudeme.

Devin a Ziltoid v tom samozřejmě nejsou sami. Dnešní doba online komunikace a přenosu práce po síti dovoluje to, co žádné předchozí století postižené nějakou pandemií. A tak jsme rádi, že na palubě "Devinovy archy" můžeme slyšet opět Anneke Van Giersbergen a také skvělou sólovou zpěvačku Che Aimee Dorval. To, co vzniklo společným úsilím, snad ani nikoho nepřekvapí. Vážné album "Empath" vystřídaly srandičky a odlehčování, takže tady máte výsledek:

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024