Druhý album ELBE vyjde v novembri

Druhý album ELBE vyjde v novembri

Druhé album českých náladotvůrců ELBE vyjde v listopadu/novembri 2020 u labelu Epidemie Records.

ELBE tak navazují na kritikou i posluchači velmi kladně přijatý debut "Sudety", který svým konceptem vzdával hold krajině Jesenicka a jeho pohnuté historii - tehdy ještě coby projekt dvou muzikantů, Stanislava Jelínka (DYING PASSION) a Martina Spacoshe Peřiny (BETWEEN THE PLANETS). Nyní, již jako kapela přicházejí s novým materiálem pojmenovaným "Eschatology“, ze kterého byly v mezičase uveřejněny dva singly - "The Terminal Summit" a "Valleys Full of Milk".

Nové album se oproti převážně instrumentálnímu post-rockovému debutu nese v poněkud temnějších a hudebně syrovějších vodách a liší se samozřejmě i samotným konceptem. Změnou je také to, že kromě jedné skladby jsou všechny se zpěvem.

„"Eschatology" je záznamem dvou let setkávání  party přátel. Texty nejsou koncepční, ale spojuje je láska k horám, nálada, emoce a atmosféra toho, co nás více dělá lidmi“, uvádí na adresu nové tvorby zpěvák Insomnic.Spolu s novým albem kapela chystá i uveřejnění klipu.
Album vyjde jako 6-ti panelový digipack s 6-ti str. bookletem v limitované edici 300 ručně číslovaných kusů.
Datum vydání je stanoven na 2.11.2020, předobjednávky v e-shopu vydávajícího labelu Epidemie Records budou spuštěny 27.10.2020.


Zdroj: TZ kapely
 

Elbe

 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie