Eternal Hate Fest 16 již brzy

Eternal Hate Fest 16 již brzy

14. července 2018 v Nýrsku vypukne 16. ročník tradičního blackmetalového festivalu Eternal Hate Fest. Ten i letos nabídne velmi silnou sestavu, která má tendence nabírat rok od roku na síle a zajímavosti.

Tentokrát se můžete těšit na headlinera z Ukrajiny - legendárních NOKTURNAL MORTUM, kteří zahrajou 80 minut dlouhý set kde představí průřez celou svojí progresivní a atmosferickou tvorbou. Celý festival zakončí moravská legenda INFERNO, která aktivně šíří svoje poslední album "Gnosis Kardias". Z druhé strany republiky zase přijedou SEKHMET a podpoří svoje vystoupení množstvím krve, ohňě a dalších efektů.
Festival otevře surový black metal NAPALM ATTACK a již při této první kapele začnou hořet ohně a podium bude evokovat válkou zasažené území. Další budou NORNÍR z Německa - black metal s ženským vokálem. Po nich nastoupí blackmetalový APOCRYPHAL z rozpálené Itálie.
Nekompromisní a netolerantní black metal - to budou DARK FURY z Polska. A velkým lákadlem je i italský, v Čechách již známý projekt KURGAALLKompletní line-up:

NOKTURNAL MORTUM - folk black metal (UKR)
INFERNO - atmospheric black metal (CZE)
SEKHMET - black metal (CZE)
DARK FURY - black metal (POL)
KURGAALL - satanic black metal (ITA)
NORNÍR - black metal (DEU)
APOCRYPHAL - black metal (ITA)
NAPALM ATTACK - black/thrash metal (CZE)

Vstupenky:
500 Kč v předprodeji, dostupné do 1. července 2018.
K dispozici jsou papírové vstupenky a e-tickety. Napište si o ně na e-mail: beherit.martyrium@seznam.cz.

Vstupné na místě bude za 550 Kč. Parkování a stanování přímo v areálu zdarma.
Více informací o festivalu najdete na oficiálnim webu.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie