FLESH Party 7 sa tiež presúva na rok 2021

FLESH Party 7 sa tiež presúva na rok 2021

Organizátori festivalu FLESH Party 2020 oznámili smutnú správu, v ktorej ho presúvajú na budúci rok. Ich vyjadrenie je nasledovné:

„Situácia okolo Koronavírusu je taká aká je, a ako aj iné festivaly rušia, prípadne posúvajú svoje akcie na neskoršie termíny, FLESH Party 7 nebude výnimkou. Tá neistota, či do júna budú povolené kultúrne podujatia, či sa budú vedieť dopraviť kapely a fans zo zahraničia, a veľa ďalších otáznikov, je veľmi veľká a termín FLESH Party 7 už klope na dvere.

FLESH Party Open Air sa presúva na 10.-12. júna 2021. Vstupenky zostávajú v platnosti aj na ďalší rok, preto nie je potrebné ich vracať, začo vám budeme veľmi vďační. Samozrejme, pokiaľ chcete svoje peniaze za vstupenku späť, napíšte nám e-mail na fleshpartyfestival@gmail.com. Po zaslaní vstupenky vám peniaze pošleme naspäť.

Zostavu sa pokúsime zachovať rovnakú v najväčšom možnom rozsahu. Komunikujeme s kapelami, aby bol line-up zachovaný. Zostávajúcich päť nezverejnených skupín, vrátane jedného headlinera bude oznámených neskôr. Ďakujeme za vašu priazeň a podporu. Veríme, že sa uvidíme aj o rok (ak nie skôr), a hlavne nech táto pandémia pominie čo najskôr.“

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky