FLESH Party 7 sa tiež presúva na rok 2021

FLESH Party 7 sa tiež presúva na rok 2021

Organizátori festivalu FLESH Party 2020 oznámili smutnú správu, v ktorej ho presúvajú na budúci rok. Ich vyjadrenie je nasledovné:

„Situácia okolo Koronavírusu je taká aká je, a ako aj iné festivaly rušia, prípadne posúvajú svoje akcie na neskoršie termíny, FLESH Party 7 nebude výnimkou. Tá neistota, či do júna budú povolené kultúrne podujatia, či sa budú vedieť dopraviť kapely a fans zo zahraničia, a veľa ďalších otáznikov, je veľmi veľká a termín FLESH Party 7 už klope na dvere.

FLESH Party Open Air sa presúva na 10.-12. júna 2021. Vstupenky zostávajú v platnosti aj na ďalší rok, preto nie je potrebné ich vracať, začo vám budeme veľmi vďační. Samozrejme, pokiaľ chcete svoje peniaze za vstupenku späť, napíšte nám e-mail na fleshpartyfestival@gmail.com. Po zaslaní vstupenky vám peniaze pošleme naspäť.

Zostavu sa pokúsime zachovať rovnakú v najväčšom možnom rozsahu. Komunikujeme s kapelami, aby bol line-up zachovaný. Zostávajúcich päť nezverejnených skupín, vrátane jedného headlinera bude oznámených neskôr. Ďakujeme za vašu priazeň a podporu. Veríme, že sa uvidíme aj o rok (ak nie skôr), a hlavne nech táto pandémia pominie čo najskôr.“

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021