GOTHOOM 2020 zrušený a presunutý na rok 2021

GOTHOOM 2020 zrušený a presunutý na rok 2021

Vzhľadom na aktuálnu situáciu organizátori slovenského GOTHOOM festivalu tento ročník rušia a presúvajú ho na rok 2021. Nižšie nájdete priamo vyjadrenie, ktoré zverejnil šéf festivalu:

Priatelia, tieto slová sa mi píšu veľmi ťažko, do poslednej chvíle som čakal, čo mi odpovie hlavný hygienik SR. A podľa toho, ako to píšem, mi bolo povedané, že kultúrne a spoločenské akcie, festivaly, jarmoky sú na poslednom mieste v uvoľňovaní karantény. A keďže sa na Slovensku čaká vrchol COVID-19 v polovičke júla, tak určite nebudeme mať povolené akciu organizovať a to nehovorím o uzavretých hraniciach.

S veľkou ľútosťou budeme musieť festival pre rok 2020 zrušiť. Všetky indície k tomu viedli a mňa neskutočne mrzí, že musim takto rozhodnúť. Mrzí ma, že sa nestretneme tento rok pod hradom Revište, ale verím, že nám udržíte svoju podporu a zúčastníte sa na festivale GOTHOOM 2021.

Budeme veľmi radi ak nás podporite a lístok na tento rok si necháte s tým, že bude platiť aj pre rok 2021. Ak však bude ktokoľvek chcieť lístok vrátiť, prosím obráťte sa na nás mailom na gothoom@gothoom.com a dohodneme si postup vrátenia peňazí. Bude to náročné, pretože mnoho financií sme už zaplatili dopredu, ale stojíme si za slovom a peniaze vrátime všetkým, ktorí si o to požiadajú.

Sledujte naše webstránky alebo Facebook, kde budeme upravovať line-up a dátum nového ročníku GOTHOOM 2021. Držte sa, priatelia a ostaňte zdraví.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021