GOTHOOM 2020 zrušený a presunutý na rok 2021

GOTHOOM 2020 zrušený a presunutý na rok 2021

Vzhľadom na aktuálnu situáciu organizátori slovenského GOTHOOM festivalu tento ročník rušia a presúvajú ho na rok 2021. Nižšie nájdete priamo vyjadrenie, ktoré zverejnil šéf festivalu:

Priatelia, tieto slová sa mi píšu veľmi ťažko, do poslednej chvíle som čakal, čo mi odpovie hlavný hygienik SR. A podľa toho, ako to píšem, mi bolo povedané, že kultúrne a spoločenské akcie, festivaly, jarmoky sú na poslednom mieste v uvoľňovaní karantény. A keďže sa na Slovensku čaká vrchol COVID-19 v polovičke júla, tak určite nebudeme mať povolené akciu organizovať a to nehovorím o uzavretých hraniciach.

S veľkou ľútosťou budeme musieť festival pre rok 2020 zrušiť. Všetky indície k tomu viedli a mňa neskutočne mrzí, že musim takto rozhodnúť. Mrzí ma, že sa nestretneme tento rok pod hradom Revište, ale verím, že nám udržíte svoju podporu a zúčastníte sa na festivale GOTHOOM 2021.

Budeme veľmi radi ak nás podporite a lístok na tento rok si necháte s tým, že bude platiť aj pre rok 2021. Ak však bude ktokoľvek chcieť lístok vrátiť, prosím obráťte sa na nás mailom na gothoom@gothoom.com a dohodneme si postup vrátenia peňazí. Bude to náročné, pretože mnoho financií sme už zaplatili dopredu, ale stojíme si za slovom a peniaze vrátime všetkým, ktorí si o to požiadajú.

Sledujte naše webstránky alebo Facebook, kde budeme upravovať line-up a dátum nového ročníku GOTHOOM 2021. Držte sa, priatelia a ostaňte zdraví.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky