HARAKIRI FOR THE SKY: Škody, které si působíme sami

HARAKIRI FOR THE SKY: Škody, které si působíme sami

Populární post-black metalisté HARAKIRI FOR THE SKY jsou opravdu neúnavní. Co dva roky jejich melancholické riffy v zimních tryznách bědují a zasmušilé poetické texty z dopaminu v organismu tvoří zamrzlé potůčky. Tentokrát se tak stane už popáté, a to 29. ledna v příštím roce, kdy vychází nová deska "MÆRE"HARAKIRI FOR THE SKY tak drží (přibližně) své tradiční tempo, které je možná až příliš ukvapené. 

Album vychází v těchto formátech u Art of Propaganda

- Mediabook double CD
- Gatefold double LP with 24 pages booklet
- Limited wooden CD boxset
- Limited wooden vinyl boxset

Tak, jak se ve studiu událo při příležitosti nahrávání dva roky starého alba "Arson“, i nyní se o bicí party postarala bubenická kometa Krimh (DECAPITATEDSEPTICFLESH a další). 

HARAKIRI FOR THE SKY vydali už druhý singl ověnčený videoklipem. Po jedničce "I, Pallbearer" je venku "Sing For The Damage We've Done (feat. Neige)“. Je to smršť riffů, blast beatů a výrazné melodiky, na jakou jsou příznivci Rakušanů zvyklí. Slova J. J. tentokrát patří vzájemnému vzdalování dvou lidí, kteří se po společném soužití odcizují, a to pak vede k nepochopení, zapření, někdy až k toxické nenávisti. 

A jak už vidíte v názvu písně, jako host se v jejím závěru objevuje francouzská blackgaze delegace, Neige z ALCEST„Sing For The Damage We've Done“ pak na ALCEST vzpomíná až autenticky. Zda je to dobře, nebo špatně, to níže posuďte sami. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021
Taký je život CATASTROFY
novinka
11. septembra 2021