INFERNO s detailmi o novom albume

INFERNO s detailmi o novom albume

INFERNO s hrdostí představují výtvor až neskutečné síly a velikosti v podobě očekávaného sedmého alba "Gnosis Kardias (Of Trascension and Involution)", které vyjde 4. dubna/apríla 2017 pod W.T.C. Productions.
Kapela vysnila vizi přesahující black metal, nalezla jeho nejniternější jádro a přišla s opusem, jenž šplhá do horečnatých výšin a zároveň rozkrývá nepředstavitelné hloubky. Jednoduše se jedná se o dílo nesmírné krásy a ještě nesmírnější temnoty.

Již od počátků existence kapely, v roce 1995, byla hudební a textová stránka Inferna usměrňována vnitřními impulzy, které ne každý chápal. Nyní, po více jak dvaceti letech existence, jsou členové vybaveni takovým věděním a zkušenostmi, aby dovedli své tvorbě vtisknout formu, která účinně vykreslí všeprostupující velikost sil odjinud a v nás. Výše duchovní extáze a propastné temno nevědomí byly tou hlavní inspirací, ze které vyvřely tóniny i slova.

"Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)" navazuje na předchozí zlomovou desku "Omniabsence Filled by His Greatness" a podobně jako ona nabídne pět nových skladeb, včetně jedné, co desku ukončí a zároveň uvede. Kapela učinila jeden jediný krok nazpátek. Přísně zhodnotila a prozkoumala esenci, která stála za zrodem tohoto dřívějšího díla, aby ji zúročila a znovu vyvrhla v silnější a rafinovanější podobě.

Fraktální vize nové desky svými vibracemi obohatil Acherontas V. Priest a zvukový záznam znovu dozoroval Tore Stjerna. Za vizuální stránku alba je odpovědný peruánských mistr kresby Jose Gabriel Alegría Sabogal. Ale jak lze od skutečného uměleckého díla očekávat, "Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)" překračuje hranice pouhého smyslového prožitku.

Tracklist:
1. The Innermost Disillusion
2. Abysmal Cacophony
3. Upheaval of Silence
4. Ω > 1 (Oscillation in Timelessness) 
5. Gate-eye of Fractal Spiral
6. Orison for the Baneful Serpent


Zdroj: MarastMusic

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021