KREATOR hlásí náhradu za DECAPITATED

KREATOR hlásí náhradu za DECAPITATED

Polská death/thrashová mašina VADER nahradí své soukmenovce DECAPITATED, kteří jsou momentálně obviněni z hromadného znásilnění v USA, na blížícím se evropském tour. Náhrada minimálně dostačující. Naživo se má hrát hlavně z debutního alba. 

„Vadermaniaci! Akorát jsme se vrátili z velkolepého turné po Asii, kde jsme zahráli i dvě šílené show v Indii (Guwahati a Bangalore) a nyní s hrdostí oznamujeme, že na našem další turné opět podpoříme naše kamarády, mocné KREATOR. Stane se tak v lednu 2018 a budeme se soustředit na velmi speciální záležitost, 25. výročí našeho debutu "The Ultimate Incantation" a našeho debutního turné po západní Evropě s BOLT THROWER a GRAVE. V naší dlouhé historii jsme celé album hráli jen dvakrát a mnoho z vás říká, abychom přivezli "The Ultimate Incantation" na více míst. Může se snad naskytnout lepší příležitost než jet s kapelou, která byla a stále je naší velkou inspirací? Bratři a sestry! Nesvaté sloky "The Ultimate Incantation" jsou připraveny nakrmit vaši šílenost,“ komentuje zprávy vůdce VADER, Piotr Wiwczarek.

„Během naší poslední show s KREATOR v Osace jsem potkal kamaráda, kterého jsme neviděl 25 let. Nemohl jsem věřit vlastním očím. Kimmo Kuusniemi! Muž, který vytvořil videoklip k ‚Dark Age‘, co běžel na MTV jako promo na "The Ultimate Incantation". Náhoda?,“ dodává Piotr.


Zdroj: SPARK

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nové video od POETRY IN TELEGRAMS
novinka
24. októbra 2021
SWALLOW THE SUN s novým klipom
novinka
24. októbra 2021
Nové PATHOLOGY čoskoro
novinka
23. októbra 2021
RAGE OF LIGHT s novým singlom
novinka
23. októbra 2021