KYPCK sa hlási s novým albumom

KYPCK sa hlási s novým albumom

Fínsky sextet, KYPCK si po albumoch Black (2008), Lower (2011) a The Names of the Wall (2014) pripravili pre priaznivcov doom-u nový dlhohrajúci počin, ktorý pomenovali jednoslovným "3ero" (Zero). Podľa manažmentu vydavatelstva Pledge Music sa "3ero" dostane na pulty internetových e-shopov 16. septembra 2016.

Skupina už má vonku prvý singel "All About Us", ktorý obsahuje cover verziu rovnomennej skladby, dnes už neaktívneho dua, T.A.T.U. ako aj nový video klip "Ya Svoboden (I am Free)" odkrývajúci atmosféru švrtého albumu skupiny. 

Zaujímavosťou fínskeho lídra a speváka v jednej osobe - Errki Seppanen-a, je jeho niekdajšie štúdium na oxfordskej univerzite ako aj pôsobenie na moskovskej ambasáde, ktorá charizmatickému lídrovi dala výborný jazykový základ, ktorým originálne dotvára atmosféru na dosial všetkých albumoch skupiny.

Nový klip "Ya Svoboden (I am Free)" pripomína atmosféru skladieb, dnes už neaktívnych, SENTENCED mystických MOONSPELL, ale i kanadského multi talentu Devina Townsenda.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021
Taký je život CATASTROFY
novinka
11. septembra 2021