KYPCK sa hlási s novým albumom

KYPCK sa hlási s novým albumom

Fínsky sextet, KYPCK si po albumoch Black (2008), Lower (2011) a The Names of the Wall (2014) pripravili pre priaznivcov doom-u nový dlhohrajúci počin, ktorý pomenovali jednoslovným "3ero" (Zero). Podľa manažmentu vydavatelstva Pledge Music sa "3ero" dostane na pulty internetových e-shopov 16. septembra 2016.

Skupina už má vonku prvý singel "All About Us", ktorý obsahuje cover verziu rovnomennej skladby, dnes už neaktívneho dua, T.A.T.U. ako aj nový video klip "Ya Svoboden (I am Free)" odkrývajúci atmosféru švrtého albumu skupiny. 

Zaujímavosťou fínskeho lídra a speváka v jednej osobe - Errki Seppanen-a, je jeho niekdajšie štúdium na oxfordskej univerzite ako aj pôsobenie na moskovskej ambasáde, ktorá charizmatickému lídrovi dala výborný jazykový základ, ktorým originálne dotvára atmosféru na dosial všetkých albumoch skupiny.

Nový klip "Ya Svoboden (I am Free)" pripomína atmosféru skladieb, dnes už neaktívnych, SENTENCED mystických MOONSPELL, ale i kanadského multi talentu Devina Townsenda.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

VIOLET COLD s novým albumom
novinka
07. mája 2021
AMENRA vydáva nový album
novinka
04. mája 2021
LOCK UP počas lockdownu nezaháľali
novinka
30. apríla 2021
SPIRITBOX s novým singlom
novinka
30. apríla 2021