LINGUA IGNOTA, THE BODY a FULL OF HELL společně v nevidomé jámě

LINGUA IGNOTA, THE BODY a FULL  OF HELL společně v nevidomé jámě

Ten, kdo zná pojem Church of Ra a s ním spojené umělce, jistě pozná i jméno LINGUA IGNOTA. No a pokud jste došli se svými hudebními znalostmi až sem, pravděpodobně budete znát i kapely THE BODY a FULL  OF HELL (všichni tito interpreti už v České republice hráli). 

Trojice těchto projektů je společně propojená. LINGUA IGNOTA účinkovala jako host v THE BODY, no a THE BODY tvořili společný materiál s FULL  OF HELL, přičemž společně odehráli nějaké ty koncerty. A teď si představte, že se žalozpěv plný nenávisti LINGUA IGNOTA, zvrácená elektronika THE BODY a agresivní smršť FULL OF HELL sjednotí v jeden hudební celek.

SIGHTLESS PIT je nový projekt Dylana Walkera (FULL OF HELL), Lee Buforda (THE BODY) a Kristin Hayter (LINGUA IGNOTA). Společně vydají debutové album “Grave of a Dog” 21.02.2019 u labelu Thrill Jockey. K dispozici je první singl s názvem “Kingscorpse”, při němž se určitě nebudete cítit moc komfortně. 

Skutečně to působí, jakoby byl posluchač vržen do jámy, kde se z něj stane nevidomý. A v temnotě se stane obětí mučivých screamů, mrazivého zpěvu a odosobněných beatů a ruchů. Co jiného od této party hudebníků čekat. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021