NEUROTIC MACHINERY vydávají novou desku

NEUROTIC MACHINERY vydávají novou desku

NEUROTIC MACHINERY představují prvních 16 zastávek víkendového turné, které pojedou v rámci podpory své chystané studiové desky "Nocturnal Misery". Její vydání je stanovené ná 13.3.2020. Ve stejný den zahájí tito progressive death metalisté šňůru k propagaci nového materiálu. A bude se nač těšit.

NEUROTIC MACHINERY totiž na všech koncertech "Nocturnal Misery Tour" přehrají své nové album kompletně celé. Kromě nových písní, jež jsou oproti předchozí tvorbě značně temnější, stylově však nadále rozmanité a technicky vymazlené, se fanoušci mohou těšit na pořádnou dávku energie, kterou do vystoupení doslova pumpuje vokální tandem Ondra Uhlíř - Honza Pilík. Na své si tak přijdou jak milovníci technické stránky věci, tak ti, kdož si rádi zařádí v kotli.

Spolu s NEUROTIC MACHINERY se na turné vydá také další tachovská kapela, a sice metalcoroví harcovníci SOMETHING LIKE. Ti budou čerpat primárně ze své vydařené desky "MMXVI". To, že i tito borci pochází z Tachova, rozhodně není náhodou. Mezi oběma formacemi panuje již dlouhou dobu pevné přátelské pouto a bez větší nadsázky lze říct, že pánové jsou skutečnými bratry v muzice.

Západočeské duo na všech zastávkách podpoří ctění přátelé a speciální hosté, jimiž jsou v abecedním pořadí: Awrizis, Bahratal, Darkfall (AT) Desire For Sorrow, Ennoia, Extreme, Foltost, Facing The Swarm Thought (DE), Inprobus (SVK), New Deon, Nocturnal Pestilence, Omega Diatribe (HUN), Pikodeath, Prolapsed, Rise Of Surya, Sixth Dimension, Vor die Hunde (DE) a Zubathaa.

Turné startuje 13.3. v německém Münchenu, 14.3. pak následuje domácí Tachov.
Přesný rozpis zastávek najdete na Facebooku kapely.


Zdroj: Aleš Ondráček

Názory redakcie

Chýba názor redakcie