Nové video k singlu Severance MMXX od DYING PASSION

Nové video k singlu Severance MMXX od DYING PASSION

Melancholikům DYING PASSION v těchto dnech vychází singl, který nese název „Severance MMXX“. Písničku totiž můžete znát už z alba Voyage z roku 2002, jen poslední dvojka přeskočila nulu a zvukově je zcela v novém hávu. K singlu se natočilo i zbrusu nové video, kde můžete vidět kapelu v plné kráse. V klipu mimo jiné uvidíte, jak vznikal obal, který namalovala nadaná umělkyně Rosemary na téma odloučení 'Severance'. Režie, střihu a celého konceptu se ujal kytarista Stanislav Jelínek a za kamerou stál Tomáš Nechanický.
Kytarista Stanislav Jelínek k tomu dodává: „Když jsme vybírali songy, které budeme hrát na výročním koncertě ke 20 letům kapely, došlo i na Severance. Song nás začal strašně bavit hrát a my si řekli proč ho neobléct do nového kabátu a nahrát ve studiu. Později vznikla i myšlenka natočit video“. Bicí se natáčeli ve studiu Svárov, ostatní nástroje a zpěv v šumperském nově zařízeném Black
Chamber Studio, jehož vlastníkem je Dušan „Miky“ Mikulec, který s DYING PASSION natočil jakožto kytarista alba Transient a Amplify. O mix se postaral Martin „ Spacosh“ Peřina a masteringu se ujal Matouš Godík.

http://www.dyingpassion.com/

https://www.facebook.com/dyingpassion

https://www.youtube.com/channel/UCaxdyBCO5rz_YzAemMYeTIQ

https://www.facebook.com/Spacosh/

https://www.facebook.com/Rozmarýna-maluje

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021