Nové video k singlu Severance MMXX od DYING PASSION

Nové video k singlu Severance MMXX od DYING PASSION

Melancholikům DYING PASSION v těchto dnech vychází singl, který nese název „Severance MMXX“. Písničku totiž můžete znát už z alba Voyage z roku 2002, jen poslední dvojka přeskočila nulu a zvukově je zcela v novém hávu. K singlu se natočilo i zbrusu nové video, kde můžete vidět kapelu v plné kráse. V klipu mimo jiné uvidíte, jak vznikal obal, který namalovala nadaná umělkyně Rosemary na téma odloučení 'Severance'. Režie, střihu a celého konceptu se ujal kytarista Stanislav Jelínek a za kamerou stál Tomáš Nechanický.
Kytarista Stanislav Jelínek k tomu dodává: „Když jsme vybírali songy, které budeme hrát na výročním koncertě ke 20 letům kapely, došlo i na Severance. Song nás začal strašně bavit hrát a my si řekli proč ho neobléct do nového kabátu a nahrát ve studiu. Později vznikla i myšlenka natočit video“. Bicí se natáčeli ve studiu Svárov, ostatní nástroje a zpěv v šumperském nově zařízeném Black
Chamber Studio, jehož vlastníkem je Dušan „Miky“ Mikulec, který s DYING PASSION natočil jakožto kytarista alba Transient a Amplify. O mix se postaral Martin „ Spacosh“ Peřina a masteringu se ujal Matouš Godík.

http://www.dyingpassion.com/

https://www.facebook.com/dyingpassion

https://www.youtube.com/channel/UCaxdyBCO5rz_YzAemMYeTIQ

https://www.facebook.com/Spacosh/

https://www.facebook.com/Rozmarýna-maluje

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky