Nový singl JINJER - každá akce vyvolá reakci

Nový singl JINJER - každá akce vyvolá reakci

Zatímco ukrajinský metalcorový kombajn JINJER sklízí potlesk na letních festivalech (letos se objevili i na festivalu Brutal Assault),
Napalm Records už připravují do prodeje jejich nové album "Macro". Ale protože je do oficiálního data vydání, kterým je 25. října, ještě dlouhá doba, máme možnost si dát "předkrm" v podobě nového singlu "Judgement (& Punishment)".

Na adresu vydaného singlu se JINJER vyjádřili takto:
"Kolikrát jsme na něco prudce reagovali jen proto, že jsme tomu jednoduše nerozuměli? Zdá se, že v nás všech je vrozená lidská vlastnost, že když existuje něco neznámého s čím nemáme zkušenosti, máme sklon to zpochybňovat, zaútočit na to a nakonec to zničit... stejně jako primitivní lidoopi. Ale když to pak udělí zpětnou ránu, může se to stát neúnosným. Každá akce vyvolává reakci. Rozsudek (a trest) je reakce. Prostě to berte na vědomí."

Chystané album navazuje na předchozí "Micro" (2019) a umocňuje v sobě veškeré emoce a dosavadní zkušenosti, zároveň také posouvá hranice možností a vydává ze sebe maximum. Charizmatická frontmanka Tatiana Shmaylyuk spojuje brutální growl s jemným a čistým ženským vokálem, který střídá napříč písněmi spolu s emočně vypjatým odříkáváním textů nebo šepotem. Progresivní metalová vlna se slila s reggae feelingem a je z toho pořádný moderní metalcorový koktejl, který je pro JINJER tak typický.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024