OBSCENE EXTREME presunutý na budúci rok

OBSCENE EXTREME presunutý na budúci rok

Smutná správa dorazila od organizátorov Obscene Extreme, zrejme najextrémnejšieho festivalu na svete.

Přátelé, jak všichni víte, celosvětová situace kolem Covid-19 se nelepší a chaos kolem restrikcí v Česku je naprosto šílený. V této chvíli vůbec netušíme, co bude za týden, natož v létě, takže jsme se rozhodli opět přesunout Obscene Extreme na rok 2022. Věřte, že se nám toto rozhodnutí nedělá lehce, ale ta čistá frustrace z toho, že vám, fanouškům OEF, vlastně nemůžeme slíbit vůbec nic, a která nás neuvěřitelně drtí, nás vede k tomu, abychom festival o rok přesunuli a společně doufali, že příští rok opravdu proběhne tak, jak má. Bez jakýchkoliv omezení.

Samozřejmě jsme v kontaktu se všemi kapelami a většina už nám potvrdila účast i v roce 2022. A my se budeme snažit, line up z roku 2020 udržet, v co možná nejoriginálnější sestavě tak, jak ho všichni fanoušci OEF očekávají. Budeme se na vás těšit Na Bojišti 13.-17. 7. 2022! Všechny vstupenky i vouchery zůstávají v platnosti, stejně jako před rokem. Refundace vstupenek obnáší další poplatky, které jdou bankám, a proto pokud můžete, prosíme vás, o ponechání si vstupenky na příští rok. Pomáháte tak nejen přežít svému festivalu, ale i kultuře napříč jejími sektory. Vážíme si toho, že nás podporujete, ať už právě ponecháním vstupenky nebo zakoupením OEF merche. Děkujeme!

V případě, že se i přesto rozhodnete vstupenku vrátit, napište nám na aneta@obsceneextreme.cz. Pošlete jméno, email, variabilní symbol a číslo vašeho účtu. Ozveme se vám co nejdříve a situaci vyřešíme. Refundace vstupenek bude možná do 30. 6. 2021, po tomto datu už nebude možné vstupenky vrátit.  Obscene Extreme se ale nevzdává, a i pro letošní rok máme záložní plán, který bychom rádi zveřejnili, až bude jisté, že budeme vůbec schopni v létě něco uspořádat. Dříve vás nechceme krmit žádnými sliby a plány. Sledujte naše stránky nebo sociální sítě, kde se budou postupně objevovat konkrétní informace.“

Zároveň si môžete zakliknúť novú FB udalosť, prípadne stále zakúpiť festivalový merch.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky