PERTURBATOR sa vracia na Slovensko

PERTURBATOR sa vracia na Slovensko

PERTURBATOR zastáva jedno z najznámejších a najosvedčenejších mien vo svojom odbore, ktorý v posledných desiatich rokoch spopularizoval temný retro-futuristický zvuk inšpirovaný sci-fi/hororovými filmami 80. rokov ako Terminator, Halloween, The Ghost in the Shell atď.

Dnes už pomerne slávny synthwave umelec začal svoju hudobnú kariéru ako gitarista v blackmetalových projektoch, ale nakoniec sa Parížan James Kent nechal zviesť svojou vášňou k cyberpunk kultúre, s ktorou slávi úspechy v rámci miliónových vypočutiach na YouTube a kluboch naplnených po okraj.
A aby ani jeho show nestála na mieste, vlani sa na festivale Brutal Assault skvele predviedol so sprievodným bubeníkom, ktorý je odvtedy príjemným osviežením. Aj toho si samozrejme privezie na svoju bratislavskú zastávku. Nebude to tak len výdatná digitálne masáž sluchovodu, ale na svoje si prídu aj vizuálno vnímajúce receptory.

Rémi Gallego, oceňovaný francúzsky digitálne radikál, gitarista a líder The ALGORITHM, pred rokom vydal štvrtú platňu "Compiler Optimization Techniques". Na nej opäť vizionársky prepája moderný metal (riffy a rytmy živého bubeníka) s elektronickými subžánrovými štýlmi ako synthwave, breakcore alebo 8bit.
Fanúšikovia IGORRRa by si v tento večer mali prísť na svoje!

PERTURBATOR a The ALGORITHM sa na Slovensku spoločne predstavia už 13. októbra 2019.
Miestom koncertu bude Bratislava - Majestic Music Club.

Hracie časy:
20:30 - 21:15 → The ALGORITHM
21:45 - 23:00 → PERTURBATOR

Najlacnejšie vstupenky sú v predpredaji na webe agentúry Obscure Promotion.
Viac informácií nájdete na FB udalosti.


Zdroj: Pavel "bizzaro" Pavlík / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie