POSTCARDS FROM ARKHAM opět na čtyřech kolech

POSTCARDS FROM ARKHAM opět na čtyřech kolech

Na druhý pokus, ale přece se dočkáme druhé části úspěšné tour k současné a kritiky velmi opěvované desce "ØAKVYL" prog-metalistů POSTCARDS FROM ARKHAM. Pro připomenutí: deska obsadila druhou příčku v kategorii Rock/Crossover v publicistické anketě Břitva, a to možná i díky skvělé spolupráci s producentem Jensem Bogrenem, který stojí i za deskami velikánů OPETH, KATATONIA, DEVIN TOWNSEND, a dalších.

Na jaře jim zasvítila červená stopka, ale pánové se nezalekli, čas využili pro pořádný trénink a rovněž pracovali na nových materiálech k chystané desce. Jejich vysoké produkční tempo se letos nezměnilo. Ve vynucené pauze vydali krátký film na motivy skladeb "Prologue" a "Yidhra". PFA také patří mezi kapely, které živě streamovaly koncert v době největšího hladu po živé muzice. Svěží, připravení a hlavně natěšení právě vyráží do ulic a měst na koncertní zastávky, mezi kterými se samozřejmě objeví Praha, Brno, Plzeň, Vsetín, Hradec Králové, ale i mnoho dalších měst. Bude to celkem 14 zastávek, tak nezapomeňte dorazit!

V brzké době navíc uveřejní nový videoklip, který bude mít exkluzivní premiéru na FB profilu časopisu Pevnost, a to začátkem října! Tento nezvykle futuristicky laděný videoklip ke čtvrtému singlu z desky - Mutual Distortion, nabídne několik překvapení a podle autora, jímž je jako obvykle frontman Frodys (Frodys - Audiovisual Weird Arts), bude premiéra videoklipu mít také interaktivní přesah.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024