První kapitola z kroniky MISERY INDEX

První kapitola z kroniky MISERY INDEX

Po úspěšném šestém studiovém albu americké death/grindové legendy MISERY INDEX s názvem "Rituals of Power" přichází kapela s novým materiálem. Tentokrát se ovšem jedná o sérii krátkých dokumentů se souhrnným názvem "Chronicles", z nichž první, "History is rotten",  právě zveřejnili.

"Kdo s koho" - takový je život a každodenní boj slavné metalové kapely s věčným stresem a rutinou: "tour-studio-tour". V žánru, který vyžaduje mimořádné vypětí sil, notnou výdrž a samozřejmě brilantní muzikantské schopnosti, pohrávající si s rychlostí hry jako kočka s myší, je tento boj o to víc vyčerpávající. Člověk si musí najít způsob, jak odevzdanou energii nabýt rychle zpět a jak si zároveň zachovat charakter i cestu k dalšímu rozvoji, tomu tělesnému i duševnímu. Svou podstatnou roli hrají i média, kterými jsou muzikanti neustále na svých cestách obklopeni a bedlivě okem kamery pozorováni. A tak se MISERY INDEX rozhodli toto oko upřít na sebe záměrně a rovnou přímo s makro objektivem nasměrovaných do jejich životů, tvorby, únavy i všeho toho nadšení.

Čím víc o sobě řekneš, tím méně se tě ptají na to, o čem mluvit nechceš. Možná i tato myšlenka byla hnacím motorem vzniku těchto mini-dokumentů. Za téměř dvacet let existence kapely se toho nemálo stalo a rozhodně je o čem mluvit a co by fanoušky mohlo zajímat. O tvrdé práci, o lidské komunikaci, o hudbě, životě v tourbusu a udržování zdravého rozumu i mezilidských vztahů - o tom všem vám tahle skvadra z Baltimoru bude z první ruky vyprávět v tomto i následujících video záznamech série "Chronicles".

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021