Reedice demosnímků ABSTRACT

Reedice demosnímků ABSTRACT

Představte si situaci, že jste v 90. letech natočili „nějakou“ muziku, „nějaká“ dvě dema, na která skoro dvacet let sedal prach. A nyní vám „někdo“ nabídne jejich reedici. Určitě vám nějaký čas budou v hlavě šrotovat různá pro a proti. Samozřejmě jinak člověk skladatelsky přemýšlí, když je mu dvacet let, a jinak o dvacet let později.

U slovenských ABSTRACT však nebylo co řešit. Za prvé jejich dvě dema na CD nikdy nevyšla (vydání ve své době proběhlo na audiokazetách), a za druhé ABSTRACT se ani po letech příliš nevzdálili svým představám o hudbě, kterou chtějí dělat. V rámci území bývalé federace byli jedněmi z prvních, pokud ne úplně první, kteří začali hrát instrumentální metal. Už v roce 1994.
Od 20. července (premiérový prodej CD a merchandise začne na slovenském festivalu Gothoom) se tak Pařát ve vzpomínkové digipackové sběratelské edici poprvé vydává na Slovensko. „Remembrance" obsahuje dvě dema ABSTRACT z devadesátých let + bonusové songy z doby krátce po roce 2000. Komplet, který vychází na digipacku s osmistránkovým bookletem, by ve vašich sbírkách neměl chybět.


Zdroj: Pařát Magazine

Názory redakcie

Chýba názor redakcie