Reedice demosnímků ABSTRACT

Reedice demosnímků ABSTRACT

Představte si situaci, že jste v 90. letech natočili „nějakou“ muziku, „nějaká“ dvě dema, na která skoro dvacet let sedal prach. A nyní vám „někdo“ nabídne jejich reedici. Určitě vám nějaký čas budou v hlavě šrotovat různá pro a proti. Samozřejmě jinak člověk skladatelsky přemýšlí, když je mu dvacet let, a jinak o dvacet let později.

U slovenských ABSTRACT však nebylo co řešit. Za prvé jejich dvě dema na CD nikdy nevyšla (vydání ve své době proběhlo na audiokazetách), a za druhé ABSTRACT se ani po letech příliš nevzdálili svým představám o hudbě, kterou chtějí dělat. V rámci území bývalé federace byli jedněmi z prvních, pokud ne úplně první, kteří začali hrát instrumentální metal. Už v roce 1994.
Od 20. července (premiérový prodej CD a merchandise začne na slovenském festivalu Gothoom) se tak Pařát ve vzpomínkové digipackové sběratelské edici poprvé vydává na Slovensko. „Remembrance" obsahuje dvě dema ABSTRACT z devadesátých let + bonusové songy z doby krátce po roce 2000. Komplet, který vychází na digipacku s osmistránkovým bookletem, by ve vašich sbírkách neměl chybět.


Zdroj: Pařát Magazine

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021