ROSK akusticky vyprávějí o smrti a ponižující samotě

ROSK akusticky vyprávějí o smrti a ponižující samotě

Polská post-black metalová kapela ROSK na sebe upoutala pozornost už s debutovou deskou “Miasma” před dvěma lety. ROSK můžete znát i z festivalu Gothoom, kde kapela letos zahrála. S debutovým albem ROSK definovali svůj směr, kterým se hodlají ubírat. Mohutné kytarové valy, které jsou dlouhé až kam oko dohlédne, temné až jak duše unese a nenechají vás odejít. Ne, pokud přes ně nenajdete cestu.

ROSK se nyní vracejí s podzimem s druhou nahrávkou, která má jejich výraz obrátit naruby, přitom však bude udržovat esenci kapely. 7.11.2019 Poláci vydají akustické album "Remnants", které má vyprávět o konfrontaci se stářím, smrti milovaného člověka a o ponižující samotě, která pak přichází.

Kapela uvolnila k poslechu první skladbu “Rosary”. Píseň je rozlučkou se životem a přirozený odchod. Je to takovým posledním sbohem, a tak skladba také zní. Jako poslední výdech při soumraku. Prosba o podržení u šibenice, která je příliš vysoko. Skladba odčaruje i nádherně poetickým a metaforickým textem, který má zvláštní kouzlo.

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021