SLAYER se už zítra rozloučí s Prahou

SLAYER se už zítra rozloučí s Prahou

SLAYER se vrací do Česka rozloučit se se svými fanoušky v rámci "Final World Tour". Spolu s nimi přijednou i žánrově spříznění kolegové z ANTHRAX.

Jediná česká zastávka pre tohle turné se koná už zítra:
25.6.2019, Praha - Tipsport Arena.

Na úplném začátku, kde neexistují žádné plány, žádné cesty ani žádné hranice, SLAYER napadli svět se svým novým hybridem z kovu a punku, zvaným thrash metal. Těžší, rychlejší a temnější než ostatní, nastavili nový standard, který všichni ostatní nadále jen sledovali. A tak to v podstatě bylo od roku 1981 a pokračuje až do současnosti. Revolver, SPIN i Metal Hammer neváhali označit kapelu jako nejlepší „živou“ kapelu v průběhu několika let.

SLAYER pocházejí z Kalifornie a jejich první studiové album "Show No Mercy" vyšlo v roce 1983. Na kontě jich má kapela celkem dvanáct; poslední přírůstek do jejich diskografie s názvem "Repentless" přibyl před čtyřmi lety. Pohled na svět očima SLAYER je děsivý, témata jejich tvorby jsou jak globální genocida, chaos našeho zlomeného politického systému, tak i moc v těsné blízkosti světových hrůz. Vystoupení v rámci jejich rozloučky slibují mnohé, rozhodně však nečekejte žádné balady, žádná akustická čísla a žádná pomalá tempa.

Předprodej vstupenek sítích Ticketmaster a Ticketportal.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: LiveNation CZ

Názory redakcie

Chýba názor redakcie