SLAYER se už zítra rozloučí s Prahou

SLAYER se už zítra rozloučí s Prahou

SLAYER se vrací do Česka rozloučit se se svými fanoušky v rámci "Final World Tour". Spolu s nimi přijednou i žánrově spříznění kolegové z ANTHRAX.

Jediná česká zastávka pre tohle turné se koná už zítra:
25.6.2019, Praha - Tipsport Arena.

Na úplném začátku, kde neexistují žádné plány, žádné cesty ani žádné hranice, SLAYER napadli svět se svým novým hybridem z kovu a punku, zvaným thrash metal. Těžší, rychlejší a temnější než ostatní, nastavili nový standard, který všichni ostatní nadále jen sledovali. A tak to v podstatě bylo od roku 1981 a pokračuje až do současnosti. Revolver, SPIN i Metal Hammer neváhali označit kapelu jako nejlepší „živou“ kapelu v průběhu několika let.

SLAYER pocházejí z Kalifornie a jejich první studiové album "Show No Mercy" vyšlo v roce 1983. Na kontě jich má kapela celkem dvanáct; poslední přírůstek do jejich diskografie s názvem "Repentless" přibyl před čtyřmi lety. Pohled na svět očima SLAYER je děsivý, témata jejich tvorby jsou jak globální genocida, chaos našeho zlomeného politického systému, tak i moc v těsné blízkosti světových hrůz. Vystoupení v rámci jejich rozloučky slibují mnohé, rozhodně však nečekejte žádné balady, žádná akustická čísla a žádná pomalá tempa.

Předprodej vstupenek sítích Ticketmaster a Ticketportal.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: LiveNation CZ

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021