„Staro-nový“ KRABATHOR k vypočutiu, album v marci

„Staro-nový“ KRABATHOR k vypočutiu, album v marci

Přání spousty fanoušků, kteří celé roky marně volají po novém studiovém albu KRABATHOR, bude brzy vyslyšeno! Světlo světa totiž spatří nová nahrávka sestavy Christopher–Bruno–Pegas, a přestože se nejedná přímo o další regulérní řadové album, neměli by být v žádném případě zklamáni.

Toto čistě thrashové a česky nazpívané album by se dalo nazvat „nultým“, poněvadž se jedná výhradně o znovu natočené skladby z prvních 3 demosnímků z roku 1988 (Dech smrti, Totální destrukceBrutální smrt), které se už na debutové album z roku 1992 nedostaly. Podtitul Mortal Memories II tak navazuje na stejnojmenné MCD z roku 1997, kde už se už několik skladeb z těchto dem objevilo. Na natáčení 17 skladeb v celkové délce více než 1 hodinu malými party přispělo i několik bývalých členů KRABAT(h)OR, jmenovitě Necron, Bája, Hire, Martin M., Kopec i tehdejší zvukař Romek a řada hostů - tuzemská „unholy trinity“ Kolinss, Big Boss a Vlasta Henych, dále Vlasa, Igorr Hubík a Martin Štědroň.

Natáčelo a mixovalo se v studiu Shaark a několika dalších studiích, například Christopher svoje party nahrával ve Vancouveru v USA, kde již dlouhou dobu žije. Luxusní digipak CD, které bude obsahovat kromě Demonizer i dva bonusové disky se všemi remasterovanými demy z roku 1988 a DVD, kde kromě dvou archivních koncertů z roku 1988-89 najdete i dvě nová textová videa, vyjde u Mystic Production 19.3.2021.

Samozřejmostí budou i vinylové verze - 2LP vyjde u Monster Nation a 3LP se všemy demy pak u Nasphyr Records. Předobjednávky se na stránkách jednotlivých vydavatelství spouští právě v těchto dnech. Máte se na co těšit!


Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky