Steve Harris príde zahrať na Winter Masters Of Rock

Steve Harris príde zahrať na Winter Masters Of Rock

Jedna z největších ikon světové metalové scény - baskytarista Steve Harris zahraje na Winter Masters Of Rock 16' se svým sólovým projektem BRITISH LION.

Hlavní osobnost jedné z nejznámějších metalových ikon IRON MAIDEN letos zahraje se svou sólovou kapelou na zimní verzi oblíbeného festivalu. Před čtyřmi lety vydal Steve Harris debutovou nahrávku "British Lion", která se svým hardrockovým stylem sice odlišuje od produkce MAIDEN, ale nepostrádá kvalitu a letité zkušenosti geniálního skladatele a vynikajícího baskytaristy. Ve spojení s producentem MAIDEN Kevinem Shirleym vznikla nadčasová deska. Poslechněte si ji LIVE právě na zimním Masters Of Rock. Takovou šanci si rozhodně nenechte ujít!

Steve Harris, jedna z největších osobností světové metalové scény poprvé sólově vystoupí v České republice!

Winter Masters Of Rock 16' se uskuteční 19. listopadu/novembra 2016 ve zlínské hale Euronics. Spolu s BRITISH LION přijedou také GAMMA RAY, SAXON, RAGE, OVERKILL, LAST IN LINE (vzpomínka na Ronnie James Dia a největší hity kapely DIO. Kapelu tvoří geniální muzikanti včetně kytaristy DEF LEPPARD Viviana Campbella, kteří s Diem nahráli ty nejúspěšnější alba) a chybět nebude ani čerstvá metalová krev: MONUMENT, SHREADHEAD a DESECRATOR.

Vstupenky si zakupte přes webstránku Masters Of Rock a předprodejní sítě TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

 

Zdroj: Pragokoncert

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky