SVENGALI vypustili z depa singl Freight Train

SVENGALI vypustili z depa singl Freight Train

Energičtí rozsévači z Dubaje SVENGALI nás vítají s novinkou "Freight Train" z nového, v pořadí třetího alba "Sayonara", vycházejícího již v březnu. To navazuje na úspěšného předchůdce "Theory of Mind" z roku 2015, který bleskurychle roztáhl své dlouhé a pěstěné prsty do mnoha koutů světa, snad i proto, že bylo album uvolněno fanouškům volně ke stažení.
 

Příjemně melodická a nakopávající hard-corová smršť kytar a bicích v kombinaci s tvrdším i jemnějším vokálem, které mají na starosti Adnan Mryhij - a co je atypické, aktuálně také bubeník Josh Saldanha, se rychle dostává do hlavy a celkem přirozeně si žádá pořádný moshpit pod pódiem.
Na každé nahrávce lze slyšet, že prvotní meta není úspěch a kopírování stylu ostatních kapel, ale hlavně radost ze společného hraní v dnešní době spěchu a časově vytížených osobních životů. O nacházení vlastní cesty a udržení otevřené mysli, o lidské agresi a boji o moc, o vlivu moderní doby a zachování si čisté hlavy pro vlastní rozhodnutí - o tom všem jsou texty SVENGALI. S různými kulturními kořeny, dávkou rebélie, punkovou umanutostí a velkým metalovým srdcem mají toho ještě hodně co fanouškům nabídnout.

 

SVENGALI již změřili své síly na pódiu s velikány jako jsou JINJER, SEPULTURA, OCTOBER TIDE, ABORTED, ARCH ENEMY, nebo AT THE GATES. Jejich živý zvuk téměř kopíruje přesnost nahrávek, ale obsahuje ještě více dravosti a řízené zběsilosti. Jejich komunikace s davem je jako být na velkém rodinném setkání s trochou toho headbangingu, moshování a poobědové wall-of-death. Tak nezapomeňte v březnu naladit jejich kanál na očekávaný stream nového alba!

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024