SYMBOLIC Open Air 2018 hlási NECROVILE

SYMBOLIC Open Air 2018 hlási NECROVILE

Sliboval jsem šťavnatou porci mládežnickýho juchání v ranku brutal death/grindovém. Původně jsem vás chtěl ještě chvíli napínat, ale jelikož se mi už nechce dokola číst ty dohady „že by mohlo jít o vzkříšení DESPISE“ (který ale opravdu nemám v plánu jakkoli oživovat) jdeme s pravdou na světlo boží dnes. Když jsem mluvil o „kulervoucí“ a „zabijácké“ kapele měl jsem na mysli Rumunské NECROVILE! Ano, až z Rumunska přijedou na jeden jediný exkluzivní koncert tito borci k nám na SYMBOLIC Open Air 2018!

Moc jsem o tuhle kapelu, (která vydala poslední desku tady u nás v Čechách pod hlavičkou Lacerated Enemy) stál. Kluky znám a vím, že to jsou neuvěřitelní pohodáři, kteří své řemeslo dělají tak poctivě jak jen poctivě dělat jde.
Námluvy to byly zdlouhavé, neb bubeník NECROVILE působí mimo jiné i v kapelách DISAVOWED a v neposlední řadě legendární PESTILENCE. Nakonec vše dopadlo přesně jak jsem si přál, tedy že ani DISAVOWED ani PESTILENCE o SYMBOLICkém víkendu hrát nebudou!
Nesmírně si tohoto kroku vážím… a jsem šťasten, když Vám právě teď tuto novinku mohu oznámit. Chceme ze SYMBOLICu vytvořit místo „oázy metalu“ a uvolněné atmosféry. Věřím… ne, JÁ TO VÍM, že se nám to všem společně podaří.

Navrch jako bonus přidám ještě jednu věc, kterou se nám podařilo minulý týden vyřešit - budeme pro vás mít ZDARMA místo, kde si budete moci dobít své mobilní přístroje. ANO - budeme disponovat dostatečnou kapacitou zásuvek, abyste nemuseli jakkoli mobilně strádat. A žádný strach - vše bude dostatečně ošetřeno proti krádeži či jakémukoli zneužití.

Festival se uskuteční 4.7. července 2018 ve vesnici Tři Dvory.
Vstupenky jsou již v předprodeji. Více info v predošlé PR.


Zdroj: Dejvy / SYMBOLIC Fest

Názory redakcie

Chýba názor redakcie