Věda s THE OCEAN: Nové album prozkoumá druhohory

Věda s THE OCEAN: Nové album prozkoumá druhohory

Němečtí progressive post-metalisté THE OCEAN, kteří se ve svých konceptech zabývají historií vývoje Země a životním prostředím, chystají následovníka úspěšné a kritiky i fanoušky oceňované desky "Phanerozoic I: Palaeozoic"

"Phanerozoic II: Mesozoic" vychází 1.7.2020, takže vydání je vlastně za dveřmi. Německá kapela zatím ovšem nezveřejnila žádné další detaily ani hudební ukázku. Názvem "Phanerozoic II: Mesozoic" ale odkazuje na geologické časové období mezozoikum (druhohory) zhruba před 252 až 66 miliony let. Spadá do něj střední éra fanerozoika, nejmladšího eonu Země. Mezozoikum je děleno do tří period – trias, jura a křída. Ty měly trvání po 180 milionů let. Je to logické pokračování "Phanerozoic I: Palaeozoic", které zase odkazovalo na paleozoikum (prvohory). 

THE OCEAN jsou takovými hudebními vědci, kteří svou tvorbou, ve které dochází k destruktivní kolizi progressive metalu, hardcoru, post-metalu a sludge, otevírají brány k poznání historie vzniku a vývoje Země a rozprostírají úvahy o zrodu a destrukci, přirozeného řádu modré planety. 

Předobjednávky "Phanerozoic II: Mesozoic" budou možné za cca 20 dní na oficiálních webstránkách kapely.


Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

Nový OTARGOS
novinka
18. septembra 2021
Nový song od CRADLE OF FILTH
novinka
16. septembra 2021
Tretí album AEPHANEMER
novinka
16. septembra 2021
Nový UNLEASHED
novinka
14. septembra 2021