Záznam online stream/chatu: BRUTAL ASSAULT vs. COVID-19

Záznam online stream/chatu: BRUTAL ASSAULT vs. COVID-19

Organizátori festivalu BRUTAL ASSAULT usporiadali online stream/chat, kde hlavní šéfovia Tomáš Fiala a Martin "Shindy" Brzobohatý zodpovedali viacero informácií týkajúcich sa dopadov pandémie na uskutočnenie tohtoročnej edície. Kto tento chat zmeškal, môže si pozrieť aspoň záznam.

Medzi dôležitými informáciami, ktoré zazneli, bolo napríklad zodpovedanie otázky, kedy padne konečné rozhodnutie - bude to v prvej polovici júna, prípadne ak by sa ukázalo skôr, napríklad z dôvodu nariadenia hlavného hygienika ČR, že festival nie je možné uskutočniť, táto informácia bude oznámená ihneď.

V prípade zrušenia festivalu momentálne nie je v pláne jeho oklieštená verzia, ani presun na september alebo zimná edícia, keďže organizátori chcú plnohodnotný festival, tak, ako sme naň zvyknutí. 

Dôležitou informáciou je, že v prípade zrušenia tohtoročnej edície sa 25. ročník presúva na rok 2021 a vstupenky ostávajú v platnosti. Ich cena by sa prípadne počas roku 2021 ešte zvýšila, čiže držitelia súčasných vstupeniek majú možnosť ušetriť. Momentálne je vypredaných už 65% vstupeniek. Organizátori sa pokúsia udržať čo najviac kapiel zo súčasnej zostavy. 

Názory redakcie

Chýba názor redakcie

Ďalšie novinky

DARK TRANQUILLITY s ďalším videom
novinka
21. júla 2024
BRUTAL ASSAULT 27 zverejnil program
novinka
09. júla 2024
Nový singel SWALLOW THE SUN
novinka
03. júla 2024
CYNIC v Audiotree
novinka
26. júna 2024