BONDED - Rest In Violence

BONDED - Rest In Violence

Taky vás nebaví ty řeči, že všechno zlé je pro něco dobré? A že konec jednoho znamená vlastně začátek něčeho jiného? Jenže ono to tak občas vážně funguje. Nedávno se o tom přesvědčili bývalí členové legendárních SODOM Bernd „Bernemann“ Kost a Markus „Makka“ Freiwald. Po dost nečekaném konci ve svém předchozím působišti si totiž založili vlastní spolek a začátkem roku poslali mezi fanoušky první desku. A světe div se, zní fakt dobře!

Řeč je samozřejmě o BONDED a jejich debutovém albu „Rest in Violence“. Tahle placka má totiž všechno, co pořádná thrashová fošna potřebuje. Agresivitu, pěkně nabroušené kytary, patřičně naštvaný vokál i drtivou rytmiku. A k tomu špetku melodiky, která pomůže předchozím ingrediencím ještě víc vyniknout.

Že tahle deska stojí za to, je jasné už od úvodní „Godgiven“. Chraplák Inga Bajonczaka vás v ní pěkně pomalu naporcuje, zatímco kytarové duo Bernemann – Tsitsis (kterého můžete znát například z účinkování v SUICIDAL ANGELS) poctivě přikládá pod kotel. To všechno pod neúprosným dozorem rytmické sekce Freiwald – Hauschild.

Pak si vás pánové hodí na pánvičku, podlijí silnými refrény (například v „Suit Murderer“ nebo „Je suis Charlie“) a okoření pořádně pálivými melodiemi. A dusí a smaží něco přes 45 minut. Výsledkem je šťavnatá porce, na které si každý thrashový fanda zaručeně pošmákne. A přestože to není vždy dokonalá michelinská pochoutka a tu tam se vloudí pocit, že chybí víc výrazných vjemů, rozhodně nebudete litovat. A rádi si přijdete pro nášup.

8 / 10

Tracklist

01. Godgiven
02. Suit Murderer
03. Rest in Violence
04. Je suis Charlie
05. The Rattle & the Snake
06. No Cure for Life
07. Where Silence Reverberates
08. Galaxy M87
09. Arrival
10. The Outer Rim

Zostava

Ingo Bajonczak – vokály
Bernd „Bernemann“ Kost – kytara
Chris Tsitsis – kytara
Marc Hauschild – baskytara
Markus „Makka“ Freiwald – bicí

Hosté:
Bobby „Blitz“ Elsworth – zpěv (Rest in Violence)
Christian „Speesy“ Giesler – baskytara (Rest in Violence)

Informácie o albume

Žáner: Thrash Metal

Dátum vydania: 17.01.2020

Typ: CD, LP

Dĺžka: 52:11

Vydavateľstvo: Century Media Records

Webová stránka: http:// www.bondedofficial.com

Krajina: Německo

Informácie o recenzii

Uverejnené: 2020-02-02 20:43:24

Prečítané: 625x

Autor: Honza Němec

Honza Němec

Názory redakcie

Chýba názor redakcie