AKHLYS: Praha 2023

AKHLYS: Praha 2023

Do Prahy konečně zavítá elitní černočerná hydra z Colorada pod vlajkou Debemur Morti, samotní AKHLYS. Atmosférický black metal s mytologicko-okultním podkladem přilétá na křídlech hrůzné bohyně nočních můr "Melinoë", přivádějící bezbožné duše do konečného stádia niterného šílenství.

Po třech albech není pochyb o tom, že v daném žánru patří AKHLYS mezi aktuálně nejzajímavější spolky světového undergroundu, kdy ve své tvorbě mísí nejtemnější snový chaos se silou všeprostupujícího orkánu. Vůdčí postava kapely Naas Alcameth stojí i za dalšími respektovanými kulty jako Nightbringer, Bestia Arcana či Aoratos, a proto se těšte na prvotřídní black metal s účinkem podprahového dark ambientu.Atom-blackový NAURRAKAR holduje rachotu prolamujícímu apokalyptické pečeti v hrůzyplném radioaktivním armagedonu provázeném světelnou bouří vybuchujících jaderných reaktorů. Kvarteto v plynových maskách vydatně obohacuje peklo svým uranem a pražští věrozvěsti Ozáření jsou naživo vpravdě infernální taškařicí, kdy se dozimetr zasekne na stálé hodnotě 666. Mota-Natas!

Osamělí sluneční poutníci SÓL se mohou po desetiletém putování pochlubit stále aktuálním předloňským debutem "Shattered Affections". Jejich atmosférický a lehce depresivní black metal se odráží v zamlžených zrcadlech cynického smutku a duševního znečištění. A to k náladě onoho neblahého večera sedne dokonale.


To všechno již 16. 6. 2023 v Café v Lese - Praha.
Vstupenky za 450 Kč jsou v předprodeji na webu pořadatele.
Časový rozpis najdete brzy na FB události.


Zdroj: Khaaoscope Musick

Informácie o koncerte

Názov: AKHLYS: Praha 2023

Mesto: PRAHA

Klub/miesto: Café v Lese

Dátum: 16.06.2023

Začiatok: 19:30

Vstupné: 450 Kč (předprodej)

Webová stránka

Kapely

Akhlys (USA)
Naurrakar (CZE)
Sól (CZE)

Názory redakcie

Chýba názor redakcie