HIGH PURITY - Mínus 13 Lumenů

HIGH PURITY - Mínus 13 Lumenů

Musím se přiznat, že když jsem ve svém e-mailu našel žádost o recenzi od brněnských HIGH PURITY a na webu jsem v souvislosti s nimi našel zmínky o grind coru, lehce jsem se vyděsil. Přece jen klasický grind není zrovna má sklenka absintu. Než jsem proto kývl na recenzi, dal jsem si pár jejich songů on-line. A řekl jsem si, že do toho půjdu.

HIGH PURITY totiž ke krvavé grindové řežbě přidávají pořádnou dávku smrtícího kovu. A jejich muzice to sakra sluší! Od začátku porcuje vaše slechy s vášní šíleného patologa a zároveň dává prostor pomalému lisování vašich údů. Své choutky tak ukojí i příznivci pozvolnějšího a melodičtější masakru a milovníci perfektně vybroušených kytarových riffů.

Navíc se můžete těšit také na progresivnější pasáže, které dokáží správně vyladit atmosféru každého songu. A přitom všechny skladby řežou, koušou a trhají, a to všechno s vervou a sílou hurikánu Matthew. Deska tak ani na chvíli neztratí tempo.  A perfektně procvičí vaše krční svalstvo.

Přece jenom by ale neškodilo právě na téhle stránce ještě trochu máknout. Právě tudy totiž může vést cesta, jak vystoupit z krvavé řady podobně založených spolků. A dokázat, že tenhle masakr může překročit hranice nejen regionu.

7 / 10

Tracklist

01. Zničující účinky
02. Smrt v očích
03. Další dávka, lepší pocit?
04. Strach0
05. Zločinná mysl
06. Řekl vrah
07. Zloba
08. Zatracení
09. V pasti
10. Těžko říct
11. Do morku kostí
12. Zdrogovaný svět
13. Nehoda
14. Síla ledovců

Zostava

Mira – zpěv
Luke – basa
Ondra – kytara
Tom - bicí

Informácie o albume

Žáner: Grind Core/Death Metal

Dátum vydania: 23.05.2016

Typ: CD

Dĺžka: 33:53

Vydavateľstvo:

Webová stránka: http://bandzone.cz/highpurity

Krajina: Česko

Informácie o recenzii

Uverejnené: 2016-11-11 08:00:00

Prečítané: 1412x

Autor: Honza Němec

Honza Němec

Názory redakcie

Chýba názor redakcie