BRUTAL ASSAULT 27 má kompletní line-up na hlavních pódiích

BRUTAL ASSAULT 27 má kompletní line-up na hlavních pódiích

Line-up hlavních pódií letošního Brutal Assaultu je kompletní – spolu se dny, kdy kapely vstoupí. Přibylo dalších 20 kapel, ani letošnímu ročníku se ale nevyhnuly změny v obsazení.

„Snažili jsme se dostát své pověsti a nahradit umělce, kteří nemohou dorazit jmény stejné věhlasnosti. Stálo obrovské úsilí potvrdit náhrady, ale jsme velice šťastní že je můžeme uvítat v našich řadách. MY DYING BRIDE zrušili svou účast a následně jsme ještě jednali o možnosti je znovu potvrdit, to se ale nepovedlo, proto jako jejich náhradu představujeme kultovní epic-doomaře CANDLEMASS,“ uvádí organizátoři.

PIG DESTROYER byli nuceni zrušit svou účast z logistických důvodů.
„Věříme, že je vám nahradíme následující rok. Jako jejich náhrada přiletí do Evropy exkluzivně CEPHALIC CARNAGE, kteří zahrají hned 2 sety: oslavu 20 let desky "Anomalies" a průřez jejich tvorbou… Pure rocky mountain hydrogrind from Denver right in your face!“

Další změny nastaly také u AFTER THE BURIAL, DARKEST HOUR, DEVIL MASTER, SPIRITWORLD a TEN56, a letos proto nedorazí. Místo toho se můžete těšit na nově potvrzené ACID ROW, AEON WINDS, DEADROOTS, DISTANT, DOOMAS, EXORCIZPHOBIA, IONS, MALLEPHYR, OCEANS ATE ALASKA, PERSEFONE, STELLVRIS nebo TAKE OFFENSE.

Do line-upu přibylo také dalších šest undergroundových jmen: ukrajinští 1914 přivezou svou temnou hudební krajinu 1. světové války, atlantští rebelové CLOAK black s tradicí heavy metalu, skotský „král arcane moshe“ HELLRIPPER přinese svůj black 'n' roll, CHTHE'ILIST a WORM pak představí své jedinečné pohledy na death metal a black/doom. A izraelská SREFA svůj páchnoucí black metal.
 

Banner


Který den bude hrát vaše oblíbená kapela? Podívejte se na plakát a rozpis kapel do dnů.
Line-up KAL Stage bude ohlášen během následujícího měsíce.

Brutal Assault 27 se uskuteční 7.-10. 8. 2024 v Pevnosti Josefov a vystoupí na něm na 130 kapel z celého světa.
Chcete navštívit festival na jeden den? Pojeďte na "Brutální inspekci" a udělejte si jednodenní výlet na Brutal.
Předprodej vstupenek běží na festivalovém e-shopu. K dispozici jsou také denní vstupenky na středu, čtvrtek, pátek a sobotu. Počet těchto je limitovaný na 300 kusů na den.
Více informací najdete na FB události.


Zdroj: Tereza Koudelová / Obscure Promotion

Názory redakcie

Chýba názor redakcie