NEUROTIC MACHINERY a VANGUARD na společných koncertech

NEUROTIC MACHINERY a VANGUARD na společných koncertech

Tachovská prog-deathmetalová kapela NEUROTIC MACHINERY a brněnští melodic-deathoví draci VANGUARD na jaře spojí své síly a vyrazí na několik klubových koncertů napříč republikou. Obě formace budou na koncertech propagovat své nové studiové počiny. 


Zatímco NEUROTIC MACHINERY vydali svou poslední nahrávku "A Loathsome Aberration" v létě 2022 (pod značkou Bizarre Leprous Production), nová deska VANGUARD: "III: Pyrrhic Sequence", spatří světlo světa letos na jaře.

Obě kapely se v minulosti setkaly na několika akcích a hudebníci se tak mezi sebou dobře znají. I díky tomu bylo rozhodnutí vyrazit společné tuzemské miniturné velice snadné.
„Po krátké koncertní pauze jsme natěšeni, až opět vyrazíme na cesty a navštívíme místa, kde jsme ještě nehráli, nebo kde jsme se dlouho neukázali. Borci z Vanguard jsou fajn a určitě si to všichni maximálně užijeme!“ říkají NEUROTIC MACHINERY.

Jejich brněnští kolegové pak dodávají:
„Jsme rádi, že se po vydařené podzimní CZ/SK tour znovu vydáme brázdit české kluby i na jaře, kdy vyjde naše dlouho připravovaná třetí deska "III: Pyrrhic Sequence". Těšíme se, že nový materiál budeme servírovat v takto dobré společnosti!“


"Aberration Live 2023" má následující zastávky:
25.3. 2023 | DASKABÁT – Jack’s Cowhouse (+ Apathy Again, Solution of Panic)
15.4. 2023 | PLZEŇ – Divadlo Pod Lampou (+ Horrible Creatures)
22.4. 2023 | KLATOVY – Falcon Club (+ Psora)
28.4. 2023 | VELKÉ MEZIříčí – Rock Depo
29.4. 2023 | VALA. MEZIříčí – M-klub
  5.5. 2023 | SVITAVY – Tyjátr (+ InnerSphere, Sectesy)
13.5. 2023 | LIBEREC – Bunkr (+ New Hate Form)

Další zastávky jsou v jednání.
Ještě před začátkem této tour se NEUROTIC MACHINERY představí na dvou akcích ve společnosti maďarských extreme-groovemetalistů OMEGA DIATRIBE (konkrétně 10.3. na brněnské Melodce a o den později v pražské Modré vopici).
VANGUARD budete mimo společné zastávky moci vidět také 6. května v Újezdci u Uherského Hradiště a na přelomu léta také na MetalGate Czech Death Festu nebo na německém festivalu Mittsommernachte.


Zdroj: Aleš Ondráček, Charon & kočka

Názory redakcie

Chýba názor redakcie